«Разом і до кінця!» – скандують тернополяни і вирушають до Києва

«Разом і до кінця!» – скандують тернополяни і вирушають до Києва

Сьогодні, 11 грудня, тернополяни з самого ранку вийшли на майдан, щоб висловити своє обурення тими подіями, які відбули вночі в столиці. О восьмій ранку прозвучала сирена тривоги та забили церковні дзвони. У місті оголошена загальна мобілізація на Київ.

IMG_0158

– Цієї ночі влада вкотре показала, що боїться свого народу і готова використовувати будь-які засоби, аби знищити його. Я звертаюся до всіх, кому небайдуже майбутнє країни, майбутнє наших дітей та онуків! Сьогодні вночі у Києві тисячі наших співвітчизників відбили ворожий наступ. Вони потребують нашої підтримки і допомоги. Закликаю всіх виїжджати до Києва! А хто не може цього зробити з різних причин – приходьте на Театральний майдан. Тут не мітинг і не віче – у такий спосіб ми висловлюємо підтримку тим, хто зараз перебуває у столиці, – зазначив голова Штабу національного спротиву Тернополя Володимир Стаюра.

Також страйкомівці звертаються до перевізників, підприємців і всіх небайдужих мешканців області не стояти осторонь потреб майдану та допомагати, чим зможуть.

Відправляти автобуси на Київ для підтримки мирних акцій протесту в столиці з Тернополя почали з 9 години. Зараз процес триває.

Юля ТИМКІВ.

 

111 IMG_0151 IMG_0155 IMG_0157

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *