Шахрайка з Тернополя, яка обдурила людей на 10 000 доларів, якимось дивним чином зникла

Шахрайка з Тернополя, яка обдурила людей на 10 000 доларів, якимось дивним чином зникла

Близько десяти тисяч євро видурила у жителів Тернополя місцева мешканка. Жінка пропонувала послуги з працевлаштування в Норвегії, інформує СК ГУНП в Тернопільській області.

За словами співробітників кримінальної поліції, підозрювана – Трач Ірина В’ячеславівна. Вона почала обдурювати людей ще у 2015 році. Жінка ходила по магазинах, по салонах та різних фірмах, представлялася працівником київської компанії і пропонувала послуги з легального працевлаштування у Норвегії.

Жінкам обіцяла роботу у теплицях, а чоловікам на будівництві. Шахрайка швидко завойовувала довіру у людей, оскільки вміла гарно говорити і була одягнута не бідно.

Свої послуги разом з виготовленням документів оцінювала від тисячі вісімсот до двох тисяч євро. Наразі правоохоронці встановили, що на гачок аферистки потрапило п’ятеро людей. Перша заява про ймовірне шахрайство надійшла у на початку липня. Чоловік повідомив, що заплатив жінці 1800 євро, а за кордон так і не виїхав.

Правоохоронці вийшли на слід зловмисниці. Вони з’ясували, що жінка з жодною компанією, яка займається працевлаштуванням, не працювала. Затримати шахрайку не вдалося, бо та, взявши довідку у поліклініці, виїхала за межі області до столиці під приводом лікування.

П’ять фактів слідчі внесли до ЄРДР за статтею 190 ККУ – шахрайство.

Поліцейські звертаються до усіх, хто співпрацював чи оплачував будь-які послуги з працевлаштування Трач Ірині, звернутися до міського відділу поліції або за номером телефону (0352) 27-12-38.


 
Схожі публікації

7 коментарі

 1. Avatar
  Віталій

  Шановні Пані та Панове! Знаю героїню вашої публікації “Шахрайка з Тернополя…” Ірину Трач (дівоче призвіще Підгайна) давно – вже років 50, бо доводиться вона мені… племінницею!

  В свій час Іра здобула вищу освіту, працювала лікарем, але схоже на те, що багаторічне гендлярство, яким вона промишляла одночасно з лікарською практикою, а потім і відверте шахрайство поступово вичавили з її душі ті якості, які ми, зазвичай, пов*язуємо з людською Порядністю та Совістю.

  Про гендлярство Ірини я знав і раніше, а ось про наглий обман довірливих людей – ні! Гірко і соромно мені було прочитати про її кримінальні витівки у вашому часописі від 14 липня 2016: “Шахрайка з Тернополя, яка обдурила людей на 10 000 доларів…”. Дізнався я і про те, що “… п’ять фактів обману слідчі внесли до ЄРДР за статтею 190 ККУ – шахрайство”, а також про те, що “… Затримати шахрайку не вдалося, бо та, взявши довідку у поліклініці, виїхала за межі області до столиці під приводом лікування… “. Не впевнений у тому, що Ірина приїздила до столиці з метою лікування, а ось про те, що вона намагалась налагодити у деяких київських організаціях “кидалово” клієнтів, які шукають кращої долі за кордоном, – я чув! Що там у неї, врешті-решт, вийшло – не знаю, тільки “сорока на хвості принесла мені новину”, що вже не перший місяць гарує Ірина Трач у своєму рідному Тернополі на теренах… комерційної випічки тортів та тістечок… Може поліції варто трохи краще пошукати мою племінницю у не надто великому Тернополі?

  Шкода, що поліції Тернополя все ж “не вдалося затримати…” (а чи намагались?) Ірину, бо вже 22 листопада того ж таки 2016р, Ірина Трач зуміла видурити у мене, – її дядька, – $1000 доларів на підкуп (як вона мені сказала) одного з Тернопільських суддів. Вона дуже скиглила, благала допомогти, бо, інакше, мовляв, “…через день (24 листопада!) вона назавжди втратить “свою” квартиру по вул.Замкова, 16/36!”

  Більшість людей знають, що житло – то є основа благополуччя будь-якої людини, тому я піднявся з ліжка і на милицях почвалав позичати для Іри Трач цю $1000 доларів на термін у два з половиною місяці… Але після того, як я позичив для неї валюту, оміняв її на гривни і переслав гроші на банківську картку племінниці у “ОЩАДБАНКу”, Іру – як вітром здуло! Ірина геть забула мій телефон, не спромоглась підтвердити отримання грошей, не спитала, чи ще живий я, не подякувала 70 літньому родичу за майже нелюдські зусилля допомогти їй під час хвороби… Ну, а далі… В міру наближення терміну повернення позички, мій кредитор почав допитуватись, коли я ж поверну йому позичену $1000. Зрозуміло, що я теж мусів нагадувати Ірині про борг, але вона якось дуже незацікавлено реагувала: казала, що “.. автівки з Європи, які сини перегнали в Україну – все ще не продані…” і т.і. Я вимагав перепозичити цю тисячу доларів у більш заможних родичів, чи друзів! Адже часу для цього у неї було досталь і данного мені слова – потрібно дотримуватись! Але Ірина почала переховуватись… Після моїх численних погроз подати Заяву про її шахрайство до ГУНП та Прокуратури в Тернопільські області, та поширити інформацію про небезпечну шахрайку у соціальних мережах, Ірина передала мені 2 лютого 2017р. аж… $500! Ніякі спроби викликати у бувшої лікарки почуття сорому за цинічний обман, не дали результату… У відповідь: “Що ти від мене хочеш?”.

  Що я хочу? На жаль, а може дякувати богу, я не належу до тих, хто нахапав без ліку грошей і все ніяк не може нажертися! Я живу, як більшість українців і пильную свої видатки від пенсії до пенсії, і те, що моя родичка підступно ввергла мене у борги – то є непростима підлість! Я не можу спати, я не маю покою від думок, що ще маю повернути, ні за що ні про що, 14,000 гривень зі своєї скромної пенсії. А скільки знайомих вже глузували з мене через те, що я взяв для іншої людини позичку… “Так це ж для родички! Через надзвичайні обставини!” – казав я. – Ти, друже, – дурний, бо тепер ніхто нікому не позичає! – Як так може бути? – Не позичають, бо всі знають, що борги ніхто не віддає…!

  Ось і виходить, що всі знали, а я не знав! А може ще хто не знає? Я вас прошу, я вас благаю поширити цю інформацію про підступність Ірини Трач. Схоже, що вона природжена акторка і може психологічно, як циганка, впливати на людей. ЇЇ потрібно зупинити, бо ще не одна людина може стати її жертвою. Особисто я збираюсь подати заяву про шахрайство до Головного управління Національної поліції в Тернопільській області

  Дякую за небайдужість.

  Кондратюк Віталій Олександрович. Моб. 050 143 6317, vetobravo@ukr.net

  Відповісти
 2. Avatar
  Віталій

  На жаль, я припустився помилки в зазначенні двох дат у абзаці “Шкода, що поліції Тернополя все ж “не вдалося затримати…” (а чи намагались?) Ірину, бо вже 22 листопада того ж таки 2016р, Ірина Трач зуміла видурити у мене, – її дядька, – $1000 доларів на підкуп (як вона мені сказала) одного з Тернопільських суддів. Вона дуже скиглила, благала допомогти, бо, інакше, мовляв, “…через день (24 листопада!) вона назавжди втратить “свою” квартиру по вул.Замкова, 16/36!”! Замість 22 листопада потрібно читати 14 листопада, а замість 24 листопада – 16 листопада. Кондратюк Віталій.

  Відповісти
 3. Avatar
  Катя

  Доброго дня! Про цю курву Ірину Трач ми теж знаємо. Бо нас також кинула на гроші 3000$ Бо дуже хотіли поіхати до Фінляндіі. Подали до поліці, результату ніякого. Виграли суд, виконавча служба м. Тернополя відмовила у виконанні провадження. Ось так у нашій краіні працює правосуддя. Я вважаю що з такими потрібно чинити самосуд. Пропоную об’єднуватись та боротися з нею разом!!!!! Бо по одному дуже важко.

  Відповісти
 4. Avatar
  Катя

  Доброго дня! Ми також знаємо цю Ірину Трач. В нас вона видурила 3 000$ за поіздку до Фінляндіі. Але в результаті зосталися в Украіні і без грошей. Зверталиця до поліціі, результату ніякого!!!! Виграли суд, виконавча служба м. Тернополя відмовила у виконанні провадження. Просто страшно живемо в краіні де взагалі не працює правосуддя!!!!!!!!!!!! Скільки обманутих, а результату ніякого, хоч комусь повернула гроші???? Я більш як упевнена ні!!!!! Пропоную об’єднуватися і боротися разом з Іриною Трач!!!!

  Відповісти
 5. Avatar
  Мариняк

  Начальник виконавчої служби м. Тернополя Литвин Ромко кришує цю зграю шахраїв родини Трач І.В. вже роками. Якщо і відкриють справу, то нічого робити не будуть і так. Рекомендую звертутися в районну виконавчу службу, яка також має право виконувати рішення судів по місту Тернопіль. Я володію оперативною інформацією, що сімейний підряд Трачихи там ненавидять, так як і всіх шахраїв.

  Відповісти
 6. Avatar
  Віталій

  Дякую вам, Катю, за те, що доєднали свій голос проти професійної шахрайки, а по суті – злодійки Ірини Трач! На жаль, я не Остап Бульба і не можу сказати своїй племінниці: “Я тебе породив – я тебе і вб’ю”… Не породив я цю гадюку, та й часи тепер інші, але, по правді, – задавив би її своїми руками! І не за неповернуті гроші, а за наглий цинізм цієї сатани у спідниці, яка топчеться по головам довірливих людей, та ще й глумиться над обдуреними…! Ох і попила вона моєї крові, холєра ясна, а може і курва! Тепер я хворію, а на лікування грошей нема!
  Написав три заяви про шахрайство до Тернопільської міської, та дві заяви – до Тернопільської обласної поліції… Крім того дві заяви подані до Голосіївського районного відділення, та одна – до Київського міського управління поліції…! Всі заяви залишились без відповіді, хоча написані бездоганно по формі і надіслані рекомендованими листами!!! Там “клеять дурня” і роблять вигляд, що нічого не отримували! Дожились!
  Я пообіцяв Ірині, що вона буде “святкувати” 27 жовтня своє 60-ти річчя у тюрмі, але, оскільки з квітня 2017 року мої заяви ще так і не внесені у ЄРДР, то виходить, що професійна шахрайка знає краще “скільки і кому дати”, щоб кримінальну справу (а мову тепер потрібно вести про груповий позов проти неї за ч. 1 ст. 190 КК України) “зам*яли” і не довели до судового вироку про повернення видурених у людей коштів, а також до ПОЗБАВЛЕННЯ рецидивістки Трач І.В. ВОЛІ! Особисто я буду за це боротись до останнього свого подиху!
  За великим рахунком, Ірина Трач є дурною і недалекоглядною жінкою, коли вирішила обдурити і свого дядька по мамі, – достойної і чесної вчительки Ніли Підгайної! Все це закінчиться великою ганьбою для неї і її родини, реальним увязненням і відшкодуванням завданої шкоди обманутим!
  Прошу всіх постраждалих, а також правозахисників, об*єднатись зі мною у боротьбі з шахрайкою Трач І.В. Пишіть мені на ел.пошту vetobravo@ukr.net, а також телефонуйте Кондратюку Віталію Олександровичу на моб. (050) 143 – 6317. Головне наше завдання – налагодити контакти з усіма обманутими І. Трач громадянами, зокрема тими, про яких згадується у дописі http://nday.te.ua/shahrajka-z-ternopolya-yaka-obduryla-lyudej-na-10-000-dolariv-yakymos-dyvnym-chynom-znykla/ (“… Близько десяти тисяч євро видурила у жителів Тернополя місцева мешканка. Жінка пропонувала послуги з працевлаштування в Норвегії, інформує СК ГУНП в Тернопільській області… За словами співробітників кримінальної поліції, підозрювана – Трач Ірина В’ячеславівна. Вона почала обдурювати людей ще у 2015 році. Жінка ходила по магазинах, по салонах та різних фірмах, представлялася працівником київської компанії і пропонувала послуги з легального працевлаштування у Норвегії… П’ять фактів слідчі внесли до ЄРДР за статтею 190 ККУ – шахрайство. Поліцейські звертаються до усіх, хто співпрацював чи оплачував будь-які послуги з працевлаштування Трач Ірині, звернутися до міського відділу поліції або за номером телефону (0352) 27-12-38…”).
  Був би надзвичайно вдячний редакції часопису “Наш День”, якби він провів журналістське розслідування з цього приводу і допоміг об*єднати обдурених І,Трач людей, правоохоронців і правозахисників у тому, щоб ЗНЕШКОДИТИ цю небезпечну для громадян України шахрайку. Знаючи її аморальність, диявольську та нахабну верткість, Ірина Трач, може обманути ще десятки, а може і сотні простодушних людей.

  Відповісти
 7. Avatar
  Семененко Л.М.

  Трачиха обдурює довірливих людей, а потім за їх же гроші за хабрі в поліції закриває кримінальні провадження. Кримінальні провадження відносно Трачихи І.В. позакривала слідча Тернопільської поліції Серединська Маряна Володимирівна (м.т.. 0989965776). Хабарі для слідчих та суддів з коштів обдурених людей передає через таку саму шахраюгу адвокатшу Сампару Надію Миронівну (Сампариха є подружкою тієї самої слідчої, що замняла кримінальні провадження по шахрайству). Кошти позичала у Віталія Кондратюка для судді Стельмащука П.Я.

  Відповісти

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *