Шахрайки винесли з квартири 85-річної тернополянки всі її гроші

Шахрайки винесли з квартири 85-річної тернополянки всі її гроші

То грошову реформу проводили, то соціальну допомогу розносили, то перевірку лічильників здійснювали, а тепер обстежують квартири на предмет аварійності – крадії вигадують все нові й нові способи, аби проникнути до осель тернополян і винести звідти цінності.

До правоохоронців із заявою про крадіжку грошей звернулася 85-річна тернополянка. Старенька розповіла: до неї приходили дві молодиці й розповідали про те, що будинок, у якому вона мешкає, визнаний аварійним, і попросили впустити їх оглянути квартиру.

Жінка повірила незнайомкам. А наступного дня виявила, що зі сховку зникли усі заощадження – 5 тисяч гривень, повідомили у СЗГ УМВС України в Тернопільській області.

Міліціонери вживають заходів для встановлення осіб підозрюваних, а також просять тернополян та жителів області бути пильними й не пускати до приміщення незнайомців. Якщо до оселі просяться соціальні працівники, співробітники контролюючих органів чи інші особи – обов’язково треба попросить їх показати особисті документи. Також не зайвим буде зателефонувати до організації чи підприємства, від якої делеговані співробітники, і перепитати, чи справді ці люди повинні бути у вашому помешканні.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *