СПМ – недуга бюрократів

СПМ – недуга бюрократів

Група науковці нещодавно відкрила небезпечне, підступне і заразне захворювання ХХІ століття – службово-професійний маразм (СПМ). Вражає недуга насамперед посадових осіб державної влади та органів самоврядування. Передається через засоби спілкування: мову, письмо, паперові та цифрові носії.

вінок падає на Януковича, маразм, охоронаНасамперед, страждають після потрапляння вірусу розумово-інтелектуальні та рефлекторно-поведінкові характеристики людини (якщо такою після захворювання її можна вважати).

Найхарактерніші симптоми: хвороблива манія величі, зверхнє ставлення до підлеглих і оточуючих, манія вседозволеності, фанатична потреба написання безглуздих та брехливих документів, заподатливість перед вищими по посаді, грошолюбство.

При загостреннях недуги у хворого неозброєним оком видно характерну ознаку – на лобі написано: «Я начальник, ти – дурак».

У випадку тривалого (хронічного) періоду протікання захворювання, недужий перетворюється з людини розумної у щось на кшталт монстра – злу стопоходячу людиноподібну істоту.

А в осіб, котрі запустили хворобу,виникають ще й недуги-сателіти: алкоголізм, баблоголізм, бабоголізм тощо.

Помічено, що найбільше поширена хвороба у країнах СНД.

На СПМ хворіють, найперше, ті, що перебувають на посадах, пов’язаних із веденням документів насильницького типу стосовно простих громадян.

Стовідсоткова ймовірність захворіти на важку форму СПМ загрожує підстаркуватим чиновникам, які в дитинстві перенесли коклюш, свинку,  скарлатину, або падали ницьголов з вишні, груші чи горіха.

Слід відзначити, що в Україні, Росії і Білорусі ця хвороба молодшає і вже вражає й не дуже старих бюрократів.

Рецепт ліків від СПМ: беремо одну частину корення чемериці (без ГМО), викопаного рано-вранці, у день біснуватих (Хелловін) додаємо дві частини дурману подрібненого і три частини трави борщівника (сухої). Все це круто заварити і пити як чай під пильним наглядом лікаря з психлікарні.

Для швидкого одужання, або з метою профілактики, після перших проявів хворому потрібно читати Біблію, Конституцію України, Кримінальний кодекс, Цивільно-процесуальний кодекс. Допомагають також читання інших законів України, а також щоденна молитва.

Бажаю не хворіти, а тим, хто вже захворів – швидкого одужання!

Кость НЕБАЙДУЖИЙ, волонтер-розповсюджувач корисної інформації від міжнародного департаменту нових захворювань ЄЕП-2013.  

About The Author


Loading...Схожі публікації

1 коментар

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares