Спортсменка з Тернополя стала віце-чемпіонкою України

162 учасники з 14 областей України змагались на шести дистанціях у рамках зимового чемпіонату України зі спортивної ходьби серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Такі змагання відбулися в центрі Івано-Франківська. Честь Тернопільської області на турнірі захищали вихованці тренера-викладача ОДЮСШ «Колос» Віри Зозулі.

Крістіна Поворознюк, змагаючись серед юніорів, стала срібною призеркою чемпіонату. Спортсменка виборола друге місце, пройшовши дистанцію 10 км з особистим рекордом. Це стало для неї перепусткою на участь у складі збірної України в командному Чемпіонаті Світу зі спортивної ходьби, який 5-6 травня пройде у Римі.

Щодо інших учасників, то Русаліна Поворознюк у змаганнях серед молоді на дистанції 20 км стала восьмою, Назар Савків та Назар Шилівський, виступаючи серед юнаків, зайняли дев’яте та дванадцяте місця, тринадцятою серед дівчат на дистанції 5 км була Віра Губанова. Загалом, набравши 120 очок, тернопільська команда зайняла десяте місце, повідомляє «Інфопростір».