Сучасні пісні Тернополя: газовий вентиль не шукай вечорами…

На бульварі Вишневецького, а можливо й не тільки тут, є місця, де не варто ходити, навіть незважаючи на дбайливо прокладені доріжки. Справа в тому, що свого часу по зовнішніх стінах багатоповерхівок газовики проклали комунікації.

P1010240

А от вентилі, які подають, або перекривають подачу газу у ці візуально непривабливі поржавілі труби, спеціалісти встановили на рівні людського зросту – приблизно 170-180 сантиметрів від землі. Відтак, ця запірна арматура випирає десь на півметра від стіни і стирчить майже на всю ширину заасфальтованої доріжки. Щоправда, мешканці будинків вже звикли до такого неподобства і периферійним зором «намацують» небезпеку та схиляються, щоб пройти під вентилями. Інша справа, коли у мікрорайон приблудить хтось чужий. Не підозрюючи про небезпеку, яка на нього чатує, він швидше всього «знайде» головою злощасний вентиль. Тоді на весь двір чути, якими словами оцінюють нетутешні таке «ноу-хау» газовиків. Щоправда, не менше ризикують і навіть добре знайомі з особливостями місцевої газотранспортної системи люди. Особливо, коли повертаються додому затемна, або ж «розслабленими» після випитого спиртного.

Непокоїть і те, що до вентилів – відкритий доступ: і для тих, хто має право відкручувати чи закручувати їх, і для тих, хто будь-коли може це зробити знічев’я, або зі злим умислом.

P1010242

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *