Сильні морози чи вже тепло: яка буде погода в лютому

Сильні морози чи вже тепло: яка буде погода в лютому

В Укргідрометцентрі оприлюднили прогноз погоди на другий місяць зими.

За даними синоптиків, у лютому 2024 року середня місячна температура триматиметься в межах від 4 градусів морозу до 2 градусів тепла. У південних, східних, Кіровоградській, Дніпропетровській областях та в Криму очікується на 1-1,5 градуса вище за норму, в той час, як на решті території України температура буде близько до середньої норми.

Синоптики передбачають місячну кількість опадів від 29 до 67 мм, але у Карпатах може бути 74-83 мм, що входить у межі норми.

За багаторічними спостереженнями встановлено, що середня місячна температура повітря зазвичай коливається від 0 до 5 градусів морозу, а в Карпатах досягає 6 градусів морозу. У південній частині Одеської області, на Криму та в Закарпатті місцями може бути 1-4 градуси тепла.

Абсолютний мінімум температури повітря становить від 24 до 39 градусів морозу, а на південному заході Одеської області та в Криму від 15 до 23 градусів морозу.

Абсолютний максимум температури повітря прогнозується від 12 до 20 градусів тепла, із місцями на південному заході, південному регіоні та в Криму до 21-24 градусів тепла, в то час як на високогір’ї Карпат очікується від 9 до 11 градусів тепла.

Середня місячна кількість опадів становитиме від 22 до 49 мм, у гірських районах від 53 до 89 мм, а на високогір’ї Карпат може сягати до 108 мм, пише видання “Букви”.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *