Силовики Тернопільщини змагались з поліатлону (ФОТО, ВІДЕО)

Чемпіонат Тернопільської обласної організації Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України з поліатлону відбувся 11 квітня у Тернополі. Шість команд з правоохоронних відомств краю змагалися за звання найкращих бігунів, плавців та у вмінні влучно стріляти.

Змагання проводилися серед чотирьох вікових груп. У віковій категорії 18-29 років перемогли працівники Управління поліції охорони Христина Паньків та Руслан Даньків. У віковій групі 30-39 першість здобув  працівник служби надзвичайних ситуацій Юрій Григорович, а золоту медаль у категорії 40-49 років виборов поліцейський Олексій Криворучко.

У загальнокомандному заліку першість здобули спортсмени Управління поліції охорони. Друге місце посіли пожежники, а трійку призерів замкнули спортсмени Нацполіції краю.

За відмінну підготовку усім учасникам подякував заступник голови Тернопільської обласної організації ФСТ “Динамо” України Володимир Небесний.

– Приємно, що тернопільські спортсмени активні учасники усіх змагань. Сподіваюся, вони й надалі здобуватимуть призові місця та популяризуватимуть спорт, – зазначив динамівець.

Задоволений своїми спортивними досягненнями й один з переможців змагань Руслан Даньків. Зазначає, лише завдяки активним тренуванням можна досягти успішних результатів.

Кубками, дипломами та грамотами переможців та призерів поліатлону нагородив голова Тернопільської облорганізації «Динамо», начальник ГУНП в Тернопільській області, Олександр Богомол.

Відділ комунікації поліції Тернопільської області.