Тернопільські гімназисти побували «У світі професій» (ФОТО)

Тернопільські гімназисти побували «У світі професій» (ФОТО)

У приміщенні Тернопільської обласної бібліотеки для 25-ти учнів 9-го класу Тернопільської української гімназії ім. І.Франка відбувся профорієнтаційний урок «У світі професій», який провела провідний фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Тернопільського МРЦЗ Любов Смик.

biblioteka

Вона ознайомила гімназистів з правилами вибору професії за формулою «хочу, можу, треба»; розповіла про ті види трудової діяльності, які мають попит у роботодавців, послуги служби зайнятості молоді. Про це повідомили у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.

Бібліотекар Іванна Печунь представила професію, за якою працює, ознайомила з організацією роботи у бібліотеці.

«Слово «бібліоте́ка» походить від грецького βιβλιον – книжка і θηκη – сховище, скриня – і, фактично, є хранилищем книжок. Людина, яка обирає цей фах, повинна мати широкий та багатий світогляд, належну підготовку з мови, літератури (рідної та світової), художньої культури, бути комунікабельною, акуратною, організованою», – зазначила Іванна Печунь.

Виконавши психометричний тест, який визначає особистісні характеристики людини, учні більше дізнались про власні здібності та нахили. Під час заходу діти активно дискутували щодо становлення молодої людини у професійному середовищі та кроки до успіху; розповідали про плани на майбутнє та професії своїх батьків.

«Якщо людина майстер своєї справи, постійно займається самоудосконаленням, а ще й якщо має якісь особливі професійні знання чи уміння, – вона завжди зможе знайти собі роботу», – резюмував дев’ятикласник Антон.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares