Тернопільську молодь навчатимуть за програмою Британської Ради в Україні

Тернопільську молодь навчатимуть за програмою Британської Ради в Україні

Британська Рада в Україні й тернопільська ГО «Ідея. Дія. Результат» запрошують до участі у навчанні за програмою «Активні громадяни». 5-6 грудня відбудеться дводенний тренінг у Тернополі. Потенційними учасниками дводенного навчання можуть бути особи віком до 30-ти років, повідомляють організатоди заходу.

«Активні громадяни» – програма Британської Ради для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку. Проект стартував в 2009 році та реалізується більше ніж у 40 країнах Близького Сходу, Північної Африки, Європи, Південної та Східної Азії.

Мета проекту в Тернопільській області – залучити до співпраці активних членів громадських організацій, учнівський та студентський актив, бізнес-партнерів, свідомих та небайдужих жителів міст, містечок та селищ нашого регіону, що готові ініціювати, реалізовувати та підтримувати проекти у різноманітних напрямках соціальної сфери для покращення загального благополуччя та сталого розвитку нашої місцевості.

У Тернопільській області програму здійснюють випускники тренінгу для фасилітаторів «Активні громадяни» Британської Ради із організацій «Фундації Регіональних Ініціатив» та «Ідея. Дія. Результат».

Зареєструватись на тренінг можна заповнивши анкету до 3 грудня – http://bit.ly/active_citizens_ternopil

Кількість місць обмежена. Участь у двох днях тренінгу обов’язкова, внесок учасника 20 гривень. Учасники тренінгу отримають сертифікат від Британської Ради, матимуть змогу отримати нові знання та навички для реалізації некомерційного проекту соціальної дії у своїй громаді із можливістю отримання міні-гранту від Британської Ради на здійснення цього проекту.

 

 

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *