Тернопільський міськрайонний центр зайнятості допоміг працевлаштуватися 573 безробітним

Тернопільський міськрайонний центр зайнятості допоміг працевлаштуватися 573 безробітним

У січні-лютому цього року за сприянням Тернопільського міськрайонного центру зайнятості працевлаштовані 573 незайнятих громадян (за січень-лютий 2015-го – 677).

Протягом згаданого періоду було проведено інформаційний семінар з орієнтації на громадські та інші роботи тимчасового характеру, в якому взяли участь семеро осіб. На роботи тимчасового характеру направлені 14 осіб та 39 – на громадські роботи. Про це повідомили у Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.

З метою популяризації одноразової виплати допомоги з безробіття для організації підприємницької діяльності з початку року проводиться  інформаційно-роз’яснювальна робота серед населення щодо можливості започаткування власної справи за сприянням служби зайнятості. За січень-лютий проведено 9 інформаційних семінарів «Як почати свій бізнес» – 55 осіб і 5 семінарів з основ організації сільського зеленого туризму – 15 осіб.

Варто зазначити, що 12 осіб отримали одноразову допомогу з безробіття для організації підприємницької діяльності (у січні-лютому 2015 року – 3),  у тому числі троє жінок і 7 осіб із числа молоді віком до 35 років.

Закон України «Про зайнятість населення» передбачає стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць та працевлаштування на них за направленням центру зайнятості безробітних, які не спроможні на рівних конкурувати на ринку праці та потребують додаткових гарантій у сприянні працевлаштуванню шляхом виплати компенсації роботодавцю у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне  страхування за відповідну особу. За січень-лютий щодо 28 підприємств, які юридично зареєстровані у місті Тернополі та прийняли на роботу 32 безробітних Тернополя і Тернопільського району, прийнято рішення про компенсацію витрат роботодавцю у розмірі єдиного внеску.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *