У Петриківському геріатричному пансіонаті на Тернопільщині спалах COVID-19

У Петриківському геріатричному пансіонаті на Тернопільщині спалах COVID-19

Петриківський обласний геріатричний пансіонат 14 днів перебуватиме на ізоляції. Таке рішення прийняли під час позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Зараз коронавірус виявили в 23 пацієнтів та одного лікаря. Усього в закладі перебувають 160 осіб і 80 працівників. Наступні два тижні, за словами Труша, геріатричний центр буде закритий для відвідувань, за цим буде стежити поліція. На території будуть постійно проживати 25 працівників, які пройдуть ПЛР-тестування. Люди, які перебувають на ізоляції, будуть забезпечені продуктами і всім необхідним.

«Стан більшості хворих задовільний. Один підопічний у важкому стані, проте його стан не пов’язаний з захворюванням на коронавірус. Пацієнта переведено на стаціонарне лікування, – наголосив Володимир Труш. – Інше рішення комісії стосувалося відкриття обласної університетської лікарні для надання допомоги хворим на COVID-19».

Очільник області акцентував, що таке рішення прийнято у зв’язку з нестабільною ситуацією із поширенням в області COVID-19 та збільшенням випадків госпіталізації хворих у важких станах.

Начальник департаменту соціального захисту населення Тернопільської облдержадміністрації Вадим Боярський поінформував, що геріатричний пансіонат забезпечений продуктами харчування й лікарськими препаратами у достатній кількості.

«Розмежовано хворих і здоровий підопічних пансіонату. Також забезпечуємо персонал усіма необхідними засобами індивідуального захисту. Окрім цього прийнято рішення про додаткове забезпечення захисними костюмами й масками», – зазначив Вадим Боярський.

Станом на 11 серпня у Тернопільській області 142 особи перебувають на стаціонарному лікуванні, з них 31 – у важкому стані. Також зареєстровано 173 особи з підозрою на COVID-19, з яких 3 – у важкому стані.

«Майже 90% хворих, які поступають – з пневмонією. Зайнятість ліжок становить 29,3% – це невисокий показник завдяки спільній роботі лікарів сімейної медицини й медичних закладів, адже багато хворих перебувають на амбулаторному лікуванні», – наголосив начальник управління охорони здоров’я Тернопільської облдержадміністрації Володимир Богайчук.

 


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares