У Тернополі є 594 вільних робочих місць та вакансій

У Тернополі є 594 вільних робочих місць та вакансій

Станом на 1 липня цього року від 222 суб’єктів підприємницької діяльності, що проводять діяльність на території Тернопільської МТГ, наявна інформація про 594 вільних робочих місць та вакантних, у тому числі на посади службовців – 257 вакансій, на посади за робітничими професіями – 289 вакансій, на посади, які не потребують кваліфікації – 48 вакансії. Для працевлаштування осіб з інвалідністю наявні 33 вакансії.

Всього за січень-червень 2020 року Тернопільський міськрайонний центр зайнятості отримав від 846 суб’єктів підприємницької діяльності інформацію про наявність 4075 вільних робочих місць та вакантних посад.

Відповідно до ст. 47-1 ЗУ «Про зайнятість населення» роботодавцям виплачується допомога по частковому безробіттю на період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2». Станом на 01 липня 2020 року 340 роботодавців Тернопільської МТГ та Тернопільського району подали заяви до центру зайнятості на компенсацію допомоги по частковому безробіттю для 1528 найманих працівників. А також 2922 фізичних осіб- підприємців звернулись до центру зайнятості із поданням заяв для отримання допомоги по частковому безробіттю. Виплачено у травні – червні 2020 р. допомоги по частковому безробіттю на суму 5467 тис. грн.

 

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *