У Тернополі на третину виросли продажі нових авто (ІНФОГРАФІКА)

У Тернополі на третину виросли продажі нових авто (ІНФОГРАФІКА)

У жовтні в Тернополі та області придбали понад 90 нових автомобілів. Це на 33 відсотки більше, ніж у жовтні минулого року.

Сума витрат минулого місяця в регіоні склала $3 млн. Найпопулярнішою маркою у регіоні була Toyota, яких зареєстрували 17 авто на суму $700 тис. Також попитом користувалися Renault і Volkswagen, повідомляє сайт з продажу автомобілів RST.ua.

Серед авто B-класу тернополяни найчастіше купували Renault Sandero. Загалом, на Тернопільщині за місяць придбали лише 13 легковиків. Решта авто – позашляховики. Поміж них найбільше продажів отримала Toyota Land Cruiser Prado, яка виявилась найпопулярнішою серед усіх класів.

Загалом, минулого місяця українці придбали 9 тисяч нових автомобілів на $270 млн. Порівняно з жовтнем 2018 року, продажі виросли на 29 відсотків. Кількість придбаних за місяць позашляховиків перевищила 6 тис авто, а легковиків купили значно менше – 3 тисячі.

Нагадаємо, у січні-вересні у Тернополі та області придбали 650 нових автомобілів. Кожна з цих машин в середньому коштувала $28 тисяч. Сума витрат за 9 місяців в регіоні перевищила $18 мільйонів.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *