У Тернополі переселенка з Херсонщини відмовилась від немовляти

У Тернополі переселенка з Херсонщини відмовилась від немовляти

Жінка, яка переселилась в Тернопіль через складну ситуацію на Сході, народила тут дитину і залишила. Немовля тимчасово перебуватиме в дитбудинку «Малятко». Таке рішення прийняв виконавчий комітет Тернопільської міськради, повідомляє видання “Номер один”

Як пояснила заступник начальника відділу у справах неповнолітніх та дітей Марія Зозулька, в кінці липня у перинатальний центр «Мати та дитина» було доставлено молоду жінку. Жодних документів у неї не було. Вона повідомила, що є жителькою Херсонської області. У Тернопіль приїхала через складну ситуацію на Сході країни. Тут жінка народила дитину, а вже за кілька днів залишила її у пологовому та втекла.

Відділ у справах неповнолітніх та дітей міськради займається влаштуванням дитини у «Малятко», а правоохоронці намагаються розшукати жінку. Її зовнішній вигляд дав спеціалістам підстави припускати, що молода матір, швидше за все, не має постійного місця проживання та веде асоціальний спосіб життя.

За словами Марії Зозульки, у зв’язку з міграцією населення в межах країни фахівці прогнозують, що кількість таких випадків незабаром може зрости. Відтак служба звертається до медиків з проханням збирати максимум інформації про пацієнток, які надходять у пологові будинки області.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *