У Тернополі виготовлятимуть антени для української армії

У Тернополі виготовлятимуть антени для української армії

Сприяти пошуку оборонного замовлення для ТДНТП «Промінь» будуть представники влади області, запевнив голова Тернопільської облдержадміністрації під час візиту на підприємство 30 червня.

Дане підприємство повинне працювати на повну потужність. Відтак, від керівництва заводу очікують посилення конкурентоспроможності продукції.

Нагадаємо, пріоритетним напрямком діяльності «Променю» є розробка антенного обладнання з дзеркальними системами для наукових космічних досліджень та військового призначення.

«Ми працюємо в напрямку посилення обороноздатності держави, тому відновлення оборонного комплексу в області є одним з першочергових завдань, – зазначив Степан Барна. –  Підписана угода з ДК «Укроборонпром» про співпрацю в частині замовлення продукції для потреб Збройних сил України. Сьогодні ми сприяємо отриманню таких замовлень для заводу «Оріон» на виготовлення радіоустановок, для заводу «Ватра» на виготовлення ламп. «Текстерно» уже отримало державне замовлення на виготовлення унікальної тканини для пошиття 500 тисяч військових форм. «Промінь» має потужності для випуску своєї головної продукції військового призначення. Ми повинні прикласти максимум зусиль, щоб зберегти це виробництво».

Окрім випуску головної антенної продукції на підприємстві діє напрямок енергозберігання. Із 2008 року там виготовляють екологічні котли на біопаливі потужністю від 180 до 1000 кВт. За словами Степана Барни, на обласному рівні всебічно сприятимуть  залученню продукції  до реалізації програм з енергозбереження.

Сьогодні на підприємстві працює 60 осіб. Голова ОДА наголосив, що збереження висококваліфікованих фахівців та створення нових робочих місць – важливі завдання для Тернопільщини.

«Я хочу, щоб під час підбору кадрів проявляли принципи прозорості та конкурентності, – зауважив очільник області. – На підприємство мають приходити люди, які знають свою справу, хочуть працювати та усвідомлюють свій обов’язок щодо розвитку країни. Керуючись цими ж принципами, ми розпочинаємо конкурс на заміщення 100 вакантних посад в органах виконавчої влади області. Запрошуємо взяти участь усіх бажаючих, які хочуть змінювати систему управління для розбудови нашої держави».

Довідково:

ТДНТП „Промінь” заснували у 1978 році. Це державне комерційне підприємство, включене до складу Державного Концерну „Укроборонпром” (постанова Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2010 р. № 1221).

Відноситься до переліку підприємств, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави (постанова Кабінету Міністрів України від 04 березня 2015 р. № 83).

На підприємстві працює 60 осіб, середня заробітна плата яких становила 3353,3 гривень.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *