У Збаражі – урочистий випуск курсантів

У Збаражі – урочистий випуск курсантів

Урочистості з нагоди випуску вихованців державного навчального закладу «Тернопільський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою» відбувався на центральній площі Збаража.

Курсанти пройшли містом від свого навчального закладу під супровід військового оркестру 44-ї окремої артилерійської бригади. Вітали випускників представники влади, керівники навчальних закладів, батьки, відомі краяни та гості з інших областей, волонтери, військовослужбовці.

«Від імені обласної ради вітаю вас, шановні курсанти, із закінченням навчання, – наголосив заступник голови обласної ради Любомир Крупа. –  Переконаний, що багато хто із вас  продовжить навчання у військових  закладах, стане  справжнім військовослужбовцем та офіцером Збройних сил України. Подяка і батькам, які виховали гідних синів та доньок нашої держави, готових стати на її захист».

Любомир Крупа також додав, що Тернопільська обласна рада прийняла програму фінансової підтримки підготовки фахівців для професійного кадрового забезпечення Збройних Сил України та інших силових структур на базі державного навчального закладу „Тернопільський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою”, на реалізацію якої виділяються кошти з обласного бюджету.

З нагоди закінчення навчання відбувся показовий виступ  диверсійно-розвідувальної групи, прощальний вальс  та дефіле військового оркестру.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares