Угоди з ЄС не буде, якщо Тимошенко залишиться у в’язниці

Угоди з ЄС не буде, якщо Тимошенко залишиться у в’язниці

Угоди з ЄС не буде, якщо Тимошенко залишиться у в’язниціПрезидент Європейської народної партії Вільфред Мартенс переконаний: якщо екс-прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко залишатиметься за ґратами, підписання угоди про асоціацію України з Європейським Союзом не буде, повідомляє ZAXID.NET.

«Якщо Україна не виконає умови Європейського Союзу, у тому числі щодо звільнення Юлії Тимошенко, ЄС не буде демонструвати в останню хвилину гнучкість для підписання угоди про асоціацію», – написав Вільфред Мартенс на своїй сторінці у соціальній мережі Twitter.

Як відомо, голова Представництва Європейського Союзу в Україні Ян Томбінський заявив: звільнення Юлії Тимошенко з-за грат залишається однією з умов для підписання угоди про асоціацію України з ЄС. «Зараз залишається найбільш важливе питання – це перебування у в’язниці Юлії Тимошенко. Ми дуже сподіваємося, що це питання буде вирішене до часу проведення саміту у Вільнюсі», – сказав Ян Томбінський.

Варто зазначити, Президент Віктор Янукович прогнозує підписання угоди про асоціацію України і ЄС у листопаді цього року. 25 квітня міністри закордонних справ Литви Лінас Лінкявічюс і міністр європейських справ Данії Микола Ваммен після зустрічі з Віктором Януковичем заявили, що Європа немає остаточного рішення щодо підписання угоди про асоціацію з Україною, і українській стороні ще багато чого необхідно зробити.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *