В аптеках Тернополя повинні бути контейнери для збору одноразових рукавичок та масок

В аптеках Тернополя повинні бути контейнери для збору одноразових рукавичок та масок
Питання щодо облаштування контейнерів для збору використаних засобів індивідуального захисту обговорювалося на засіданні Тернопільського міського штабу для боротьби з коронавірусом.

У зв’язку з потенційною загрозою поширення COVID-19 та недопущення повторних спалахів пандемії, штаб звернувся до керівників та власників аптечних закладів з проханням проявити максимальну громадську свідомість та пильність щодо запровадження колективної безпеки населення міста. Про це пише Тернопіль житлово-комунальний.

Відповідно до рішення штабу, керівники повинні забезпечити розміщення в приміщеннях аптек загальнодоступної ємності для збору використаних засобів індивідуального захисту від громадян міста, а саме – одноразових рукавичок та масок. На ємності має бути вказане її призначення.

«Втілення вказаної вимоги сприятиме додатковому посиленню безпеки життєдіяльності міста у питанні утилізації відходів медичного спрямування щоденного використання», – сказав начальник управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР Олег Соколовський.  

Виконання цього рішення контролюється управлінням житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР спільно з управлінням муніципальної поліції .

(Фото з відритих джерел в інтернеті).

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares