В Україні дефіцит газу для авто

В Україні дефіцит газу для авто

В Україні з економічних причин подорожчав скраплений газ. Але ціни будуть рости і далі. Портал “hyser” повідомив, що заступник директора “Консалтингової групи А-95” Артем Куюн розповів, що фактори, які призвели до подорожчання, відомі і обгрунтовані.

“Це і дефіцит, викликаний скороченням поставок з Росії: десь близько 20% не дійшло на ринок, і розгорнулася боротьба за той ресурс, який є. Але ці чинники – вони потроху себе вичерпують”, – зазначив Куюн.

Газ не зникає, просто на нього виросла ціна і тендерами довелося проїсти запаси. Саме тому ціна має потенціал десь на гривню до зростання, підкреслив експерт.

Раніше повідомлялося, що в наступному році українців чекає чергове подорожчання газу – на цей раз планується підвищення ціни на цілих 25%. На думку експерта з питань енергетики Валентина Землянського, влада проводить над українцями справжній “соціальний експеримент”.

Землянський вважає, що терпіння українців випробовують на міцність, адже газ за європейськими цінами, передбачає європейські зарплати і пенсії, які в Україні відсутні.

Джерело: інформаційний портал ЗНАЙ


 
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *