В Україні хочуть посилити карантинні заходи: список нових заборон

В Україні хочуть посилити карантинні заходи: список нових заборон

Уряд планує запровадили більш жорсткі заходи безпеки в Україні на період карантину, який триватиме щонайменше до 24 квітня 2020 року.
Внесення відповідних змін до постанови щодо заповібаггя поширення коронавірусу запропонували на засіданні Кабінету Міністрів.
Після додаткового опрацювання постанову буде викладена в новій редакції.
Так, планують запровадити комбінацію профілактичних немедикаментозних заходів: домашню ізоляцію, соціальне дистанціювання осіб віком понад 60 років, обмеження відвідування парків та зон відпочинку.
Зважаючи на щоденне зростання кількості хворих на COVID-19 в Україні більше, ніж на 10%, з урахуванням міжнародного досвіду та рішень профільної комісії, Кабмін запроваджує додаткові карантинні обмеження на території країни.
Зокрема, під час карантину, який триватиме до 24 квітня на всій території України, серед внесених нових змін діятиме заборона на:
– переміщення групою понад дві особи, окрім випадків службової необхідності та супроводу дітей,
– перебування в громадських місцях осіб, які не досягли 16 років, без супроводу повнолітніх,
– перебування в громадських місцях без вдягнутої маски чи респіратора,
– відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових та прибережних зон, окрім вигулу домашніх тварин однією особою та у випадку службової необхідності,
– відвідування спортивних та дитячих майданчиків,
– проведення всіх масових заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, окрім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування тощо.
Деякі з цих заходів введені в дію на теріторії України за рішенням місцевих органів самоврядування.
Інші нововведення будуть опрацьовані з урахуванням пропозицій Уповноваженого Верховної Ради з прав людини Людмили Денісової та профільних міністерств та відомств протягом найближчої доби.
В Україні хворим на коронавірус людям дозволили виходии з дому, де вони мають перебувавти в самоізоляції, нагадує “Газета по-українськи”. Однак, з поправкою, що це можна робити лише в “невідкладних випадках”. І за умови використання засобів індивідуального захисту та дотримання відстані не менш як 1,5 метра.
Таке пом’якшення режиму самоізоляції для хворих на Covid-19 внесли у вигляді змін до постанови КМУ “Про запобігання поширенню на території України коронавірусу Covid-19”.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *