Вбив через телефон

Вбив через телефон

крадій, злочинТрагічно закінчилася сварка між двома сусідами у Тернополі. 33-річний чоловік зайшов до 58-річного знайомого похвалитися новим мобільним телефоном. Вирішили обмити покупку, а коли перша пляшка алкоголю спорожніла, пішли за другою. У цей час, як запевняє нині молодик, він поставив заряджати мобільний. Був впевнений, що телефон залишив у квартирі господаря. Та коли став збиратися з гостини, покупки, придбання якої святкували, раптом не стало. З претензіями – до старшого товариша. Між чоловіками спалахнула сварка, відтак у хід пішли не тільки кулаки, а й усе, що було під руками.

На шум збіглися сусіди. Вони застали 58-річного потерпілого ледь притомного на сходовій клітці. Викликали «швидку» та правоохоронців.

Як повідомив начальник Тернопільського міськвідділу міліції Олександр Хілюк, потерпілий від отриманих травм помер у лікарні.  Стосовно підозрюваного розпочали кримінальне провадження.

До слова, 33-річний тернополянин вже не вперше має проблеми із законом. Пограбування, злочини, пов’язані з незаконним обігом наркотиків, – за все це відмотав не один термін у місцях позбавлення волі.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *