Врегулювання земельних відносин у сільській місцевості

Врегулювання земельних відносин у сільській місцевості

2901-2014-1Регіональна громадська організація «Перший аграрний кластер» реалізує проект «Врегулювання земельних відносин в сільській місцевості» за фінансової підтримки Проекту USAID Агроінвест.

Проект поширює свою діяльність на Чернівецьку, Івано-Франківську, Тернопільську, Закарпатську та Хмельницьку області.

Метою проекту є забезпечення стабільного надання вторинних юридичних послуг у сфері прав власності на землю власникам земельних паїв, особистих селянських та фермерських господарств у цільових громадах.

Завдання проекту:
1. Розвиток власної спроможності ПАК надавати юридичні послуги з питань прав на землю сільським землевласникам і фермерам у цільових територіальних громадах.
2. Надання інформації та юридичних послуг з питань прав на землю сільським землевласникам та фермерам, включаючи правову підтримку щодо орендних відносин, сервітутів, суперфіцій, та щодо договорів купівлі/продажу землі (у разі зняття мораторію).
3. Надання первинної і вторинної юридичної допомоги сільським землевласникам і фермерам у запобіганні та/або вирішенні конфліктів із земельних питань.
4. Надання сільським землевласникам і фермерам правової підтримки в документальному оформленні / реєстрації права власності на землю.
5. Підтримка надавачів первинних юридичних послуг з питань прав на землю, які працюють на місцях.
6. Підтримка ефективної роботи Ресурсного центру з прав на землю.
7. Проведення інформаційної кампанії та поширення кращих практик надання вторинних юридичних послуг з питань прав на землю.

 Регіональна громадська організація «Перший аграрний кластер» розміщена за адресою: м. Чернівці, вул. Нагірна, 1 офіс № 9, тел. 0503749798, телефон «Гарячої лінії» – (0372) 908-905, телефон юриста офісу – 0959104522, телефон юриста, який обслуговує Тернопільську область – 0676757285, Івано-Франківську область – 0672573067.

 

 

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *