Вибори на Тернопільщині: спокійніше, ніж у минулі роки, але з порушеннями

Вибори на Тернопільщині: спокійніше, ніж у минулі роки, але з порушеннями

Усі 1183 виборчі дільниці, розташовані на території Тернопільщини, відкрили вчасно – о 8.00. Правоохоронці відзначають, що в порівнянні з виборами попередніх років голосування відбувається спокійно, проте вже фіксують порушення.

За словами заступника начальникаа обласної міліції Руслана Балика, станом на 11.00 надійшли відомості про три порушення, пов’язані з виборчим процесом.

Чергові Підволочиського райвідділу міліції отримали повідомлення про те, що голова однієї з дільничних виборчих комісій втратила печатку цієї ДВК з власної необережності. Факт про подію міліціонери внесли до журналу єдиного обліку. Проводиться перевірка.

Також до Тернопільського міськвідділу міліції звернулася 24-річна місцева жителька і повідомила, що на виборчій дільниці їй відмовилися видати бюлетень для голосування по закордонному паспорту. Міліціонери перевіряють інформацію.

Ще одне порушення також зафіксували в Тернополі. До міліції надійшла інформація, що один із громадян хотів винести бюлетень із місцевої виборчої комісії.

«Як з’ясувалося, людина поскаржилася, що в неї поганий зір, і підійшла до вікна поставити відмітку», – зазначив Руслан Балик.

 

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *