Випускники юрфаку ТНЕУ отримали дипломи (ФОТО)

Випускники юрфаку ТНЕУ отримали дипломи (ФОТО)

Нещодавно у Збаразькому замку відбулася хвилююча подія – випуск магістрів юридичного факультету Тернопільського національного економічного університету.

Із вітальним словом виступив декан юридичного факультету Сергій Володимирович Банах, побажавши кожному реалізувати себе у професійній сфері, ніколи не зупинятися у осягненні нових горизонтів та щодня перевершувати самих себе.

Також на церемонії вручення виступив Перший заступник керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Генеральної прокуратури України Грищук Максим Олександрович, який побажав випускникам повірити у їхню силу, іти до своєї мрії та досягати успіху на їхньому життєвому шляху.

Кращі магістри отримали подяки та подарунки від ректора за досягнення у навчанні, активну життєву позицію та збереження славних традицій університету.

Витончену аристократичну атмосферу свята створив талановитий інструментальний квартет Еsperanto. Емоційно зворушливим виступом була пісня “Мама”, яку виконала студентка групи СР-31 Гречин Наталія.

Завершальним акордом церемонії був виступ креативного гурту Tvorchi (фіналістів відбору Євробачення).

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares