Як тернополянам перевірити персональні дані для участі у позачергових виборах до Верховної Ради

Указом Президента України №303/2019 «Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України» призначено позачергові вибори до Верховної Ради України на 21 липня 2019 року.

З метою реалізації свого виборчого права ви можете звернутися для уточнення своїх персональних даних до відділу ведення Державного реєстру виборців.

Обов’язково необхідно  перевірити себе в базі даних Державного реєстру виборців тернополянам:

кому після останніх виборів виповнилося 18 років і які будуть голосувати вперше. Як показує практика, ця категорія виборців є найчисельнішою в частині невключення до Реєстру.

котрі змінили прізвище або місце реєстрації протягом останнього періоду.

які під час останніх виборів виявили неточності в своїх персональних даних, або взагалі були відсутні в списках виборців і не звернулись своєчасно у відділ ведення Державного реєстру. У вас зараз є можливість уточнити свої дані в Реєстрі.

Важливо! Якщо 21 липня ви перебуватимете не за місцем реєстрації, для участі у голосуванні вам необхідно пройти процедуру тимчасової зміни місця голосування.

Для цього потрібно звернутися із відповідною заявою до відділу ведення Державного реєстру виборців тільки з паспортом громадянина України. Додаткових документів, що підтверджують необхідність такої зміни, до заяви долучати не потрібно.

Програмний ресурс «Особистий кабінет виборця», розміщений на порталі Державного реєстру, доступний тут www.drv.gov.ua.

Виборчий процес уже розпочався і для реалізації свого конституційного права – права вибору  просимо не зволікати та звертатися у відділ ведення Державного реєстру виборців Тернопільської міської ради за адресою: м.Тернопіль, вул. Листопадова,5 каб.42 та 44, тел.22-03-83, 40-41-79, 40-41-13.

Loading...


Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares