Якщо до храмів прийде бодай десята частина вірян – буде новий спалах COVID-19

Якщо до храмів прийде бодай десята частина вірян – буде новий спалах COVID-19

У 2019 році на Великдень у богослужіннях взяли участь близько 7,5 мільйонів українців. Якщо цього року прийде бодай десята частина з них – Україна отримає новий спалах коронавірусу. Про це повідомив Директор Департаменту комунікації МВС Артем Шевченко, інформує пресслужба відомства.
«Ми вкотре закликаємо громадян не приходити цього року на релігійні служби. У випадку, якщо таке відбудеться, правоохоронці проводитимуть роз’яснювальну роботу, щоб люди дотримувались особистих заходів безпеки та тримали необхідну дистанцію», – наголосив Шевченко.
Якщо не вдасться достукатись до свідомості людей, то їх правоохоронці штрафуватимуть. Для того, аби стежити за порядком, біля храмів чергуватимуть понад 22 тисячі поліцейських та гвардійців. Їх забезпечили усіма необхідними засобами захисту.
Як пише 24 канал, з 12 березня українські правоохоронці вже склали понад 7 тисяч адмінпротоколів за порушення правил карантину. Серед оштрафованих є і священнослужителі.
Через спалах коронавірусу влада та Церква радять на Великдень залишатись вдома. До богослужінь можна долучатись онлайн. Освячення великодніх кошиків також можливе за допомогою прямих трансляцій молитви для їх благословення.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *