Зеленський звільнив Богдана: Офіс Президента очолив Єрмак

Зеленський звільнив Богдана: Офіс Президента очолив Єрмак

Володимир Зеленський звільнив главу Офісу Президента Андрія Богдана. І призначив на цю посаду свого помічника Андрія Єрмака.

Чутки про відставку Богдана ходили давно. Журналісти раніше з’ясували, що він останнім часом не був дотичним до значущих справ. Крім того, кілька разів не брав участі у важливих заходах.

Андрій Єрмак народився в Києві. Навчався в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. Отримав ступінь магістра з міжнародного права і Свідоцтво про право заняття адвокатською діяльністю.

З 2006 до 2014 року був на посаді помічника народного депутата від «Партії регіонів», борця Ельбруса Тедеєва. І водночас –  довіреною особою кандидата на пост президента Арсенія Яценюка під час виборів 2010 року.

Торік президент Володимир Зеленський призначив Єрмака своїм помічником. Андрій Єрмак має частку в більш, аніж 20 компаніях різного роду бізнесу: юридичні послуги; охорона; фармацевтика; консалтинг; будівництво. Також він один із засновників кількох громадських організацій. Разом із депутатом від «Слуги народу» Андрієм Задорожним володіє компанією «Міжнародна фармацевтична група». Крім того, Єрмак є кінопродюсером.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares