Стрічка новин

Керівник Тернопільщини Степан Барна: Основний акцент при будівництві доріг – якість і контроль

Керівник Тернопільщини Степан Барна: Основний акцент при будівництві доріг – якість і контроль

Маючи додаткові кошти для будівництва доріг в області, отримуємо також додаткове навантаження. Саме тому перед підрядниками нині, перш за все, ставлять завдання робити дороги, які відповідають сучасним європейським стандартам і з гарантією щонайменше 5 років. При виникненні ж дефектів підприємство, яке займалося будівництвом доріг, усуватиме їх самостійно. На цьому наголосив голова Тернопільської ОДА Степан Барна в програмі «Акценти тижня», що виходить на телеканалі «ТТБ».

За словами Степана Барни, потрібні підприємства, які спроможні таку роботу виконувати. На сьогоднішній день Тернопільщина відкрита для залучення підприємств та готова до співпраці.

«Наше завдання створити конкурентні умови між компаніями, які будуть конкурувати перш за все на рівні якості й ціни будівництва доріг в області. Водночас, цього року ми плануємо щонайменше половини субвенції на розвиток інфраструктури об’єднаних територіальних громад спрямувати на ремонт і будівництво місцевих доріг. Спрямовуємо кошти також з перевиконання митного збору. Саме тому для нас принциповими є якість будівництва доріг і контроль за нею. Тому вкотре запрошую громадськість долучатися до цього процесу. І головна позиція: дороги є не там, де їх будують, а де їх бережуть. Тому функціонування вагових комплексів на території області та діяльність контролюючих органів на Тернопільщині є невід’ємною складовою», – акцентував Степан Барна.

Loading...

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

// //-->