Кримські пляжі стали зоною суворого режиму (ФОТО)

У Лівадії обгороджену металевим парканом набережну вздовж пляжу Чорномор’я місцеві тепер називають “Бухенвальдом”. Про це пише GazetaUA.

Кілометри пляжів сховали від людей за високими парканами. Фото: Deutsche Welle

“Ґрати тепер зашили залізними листами, щоб (бидло) перехожий не бачив пляж та еліту, яка відпочиває на ньому. Цього літа у спеку люди йтимуть у розжареній клітці від пляжу “Дельфін” до Лівадії. Вони не бачитимуть навіть моря і не відчуватимуть бризу. Як худоба на бійню. Залишилось лиш солдат з автоматам на вишки порозставляти для повного відчуття зони”, ‒ пише в Facebook очевидець Сергій Мусійчук.

Мальовничі узбережжя Кримського півострова віддані в оренду відомим російським структурам і бізнесменам. Кілометри пляжів сховали від людей за високими металевими парканами.

“Вчора з родиною їздили прощатися з єдиним “Дитячим” або “Улюбленим” пляжем у бухті Капсель під Судаком. Так, усе, як завжди ‒ двометровий суцільний бетонний паркан, і близько одного гектара прибережної смуги разом із дрібним піщаним пляжем уже недоступні для загального користування!” – говорять місцеві.

Наймасштабнішою “пам’яткою” Південного берега Криму став шестиметровий паркан із профнастилу на залізних опорах. Його встановили уздовж траси Ялта-Севастополь у районі Оливи та Кастрополя. Він повністю закриває морську панораму.

Цю ділянку траси вже прозвали зоною суворого режиму

“Із 2015 року великий російський бізнес масово “пішов” до Криму, були винайдені особливі схеми для “приватизації” захоплених українських підприємств. Фірми російських олігархів із немислимими апетитами нарізають до своїх володінь землі під виноградниками, заводять власні структури у “віджатих” підприємствах, продають вкрадене українське майно, ділять на частини пляжі й поглинають дрібні структури, зводять огорожі. А про мітинги й протести кримчанам тепер залишається тільки мріяти”, ‒ написала кримська журналістка Тетяна Курманова.

Пляжні “апетити” російського бізнесу та влади успішно задовольняють місцеві чиновники.

Кілометри пляжів сховали від людей за високими парканами. Фото: Крим Реалії

Пляж Партеніті

Близько 1,2 гектара пляжу використовує військовий санаторій “Крим”, який контролює Міністерство оборони Росії. Ще 0,5 гектара цього пляжу перейшло в розпорядження пансіонату “Айвазовське”.

Пляж у селищі Утьос

Пляж у 0,1 гектара в селищі Утьос під Алуштою віддано в оренду однойменному санаторію “Утьос”. Його контролює московська фірма, яка веде до “Ощадбанку Росії”. Навколо цього санаторію з’явився паркан, який пояснили заходами антитерористичної безпеки.

Інша ділянка пляжу віддана в користування санаторію “Алуштинський”. Його контролює ТОВ “Будинок творчості “Санаторій “Алуштинський” на чолі з російським кінорежисером, актором і продюсером Микитою Михалковим.

Кілометри пляжів сховали від людей за високими парканами. Фото: Крим Реалії

Пляж Лівадійський

На початку квітня рішенням комісії окупаційної російської адміністрації Ялти були віддані під облаштування чотири карти пляжу загального користування “Лівадійський”. Договір підписаний із ТОВ “Санаторій “Кірова”. Він належить дружині екс-нардепа-регіонала та голови “парламенту” “Новороссии” Олега Царьова.

Пляж в Оленівці

Фірмі “Екстрим Крим” адміністрація Чорноморського району віддала дев’ять тисяч квадратних метрів прибережної смуги в Оленівці.

Підприємство належить Костянтину Видишу. Це бізнес-партнер сім’ї віце-прем’єра підконтрольного Росії уряду Криму Дмитра Полонського. На узбережжі Оленівки вони щорічно проводять фестиваль екстремальних видів спорту.

Кілометри пляжів сховали від людей за високими парканами. Фото: Deutsche Welle

Джерело: GazetaUA

Автор




Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *