Хто лідирує по округу № 165: незалежний рейтинг кандидатів

Хто лідирує по округу № 165: незалежний рейтинг кандидатів

На 165 виборчому окрузі, до якого входять Бережанський, Козівський, Підгаєцький, Зборівський, Тернопільський, частина Кременецького району та частина м. Тернопіль впевнено лідирує кілька партій.

“Слугу Народу” готові підтримати 24,9% тих, хто має намір голосувати і визначився з симпатіями. 17,3% підтримують партію «Голос», 11,5% – партію «Європейська Солідарність», 7,0% – партію «Батьківщина». Є й такі політичні сили, які не набирають прохідного відсотка. Зокрема, за Радикальну партію готові проголосувати 4,8% з опитаних, за партію «Громадянська позиція»  — 4,1%, ВО «Свобода» — 3,9%, за Аграрну партію — 3,3%. Рейтинг інших політичних сил – менш як 3%.

Серед кандидатів в народні депутати по одномандатному округу № 165 лідирує кандидат від партії “Слуга Народу” Володимир Кісілевич. За нього готові проголосувати 20,1  % опитаних людей, які вже визначилися з симпатією.

За кандидата від “ЄС” Тараса Юрика — 13,1%. За самовисуванця Івана Чайківського віддадуть свої голоси 12,5 %. За представника партії “Голос” Василя Мартюка — 10, 1%, за кандидата від “Батьківщини” Петра Репелу — 7,1 %.

Дані соціологічного дослідження проаналізовані на основі відомостей рейтингових центрів — Центру імені О. Разумкова та ЦСМД «Социс».

Вибірка опитування проводилася з 9 по 15 липня 2019 року. Опитано 1900 респондентів одномандатного виборчого округу № 165.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *