На Гусятинщині відбулись ХХІХ Сільські спортивні ігри

308 спортсменів у складі 21 команди боролись за нагороди фінальної частини ХХІХ Сільських спортивних ігор. Відбулась змагання 23 червня на Гусятинському стадіоні «Збруч». Привітальним словом відкрив змагання голова Гусятинської районної ради Василь Михайлович Бойчук. Чудова літня погода, численні вболівальники стимулювали учасників демонструвати хороші результати у восьми видах програми.Першими вийшли на старт легкоатлети. В естафеті з мінімальною перевагою над командою села Сидорів перемогу святкували студенти Гусятинського коледжу Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя, третьою стала команда села Жабинці.

Продовжили змагання богатирі Гусятинщини в змаганнях з перетягування линви. В цій дисципліні рівних не було команді села Сидорів, компанію на п’єдесталі їм склали команди сіл Чабарівка та Васильківці, які відповідно посіли друге та третє місця.

Напруженою виявилась боротьба в гирьовому спорті. Ярослав Подворчанський (село Сидорів) та молодий, але амбітний Назар Присяжний (село Оришківці) показали однаковий результат. Лише менша особиста вага дозволила першому вибороти перемогу, третім став Микола Пласконь (село Личківці).

В армрестлінгу рівних не було Ігорю Витвіцькому (село Верхівці), який у фіналі переміг ветерана районного спорту Ігора Зрайчика (село Оришківці), третім став Андрій Балабух (село Яблунів).

Особливо цікавими та емоційними стали змагання спортивних сімей. В цьому році перемогла родина Нахімів (село Сидорів), другою була сім’я Пушкаренків (село Васильківці), і третіми – сім’я Буячок (село Чабарівка).

В змаганнях з дартсу приймали участь голови сільських рад та старости ОТГ. Найвлучнішим серед чоловіків виявився голова Васильковецької ОТГ Андрій Гайдаш, другим став заступник Копичинецької ОТГ, Ярослав Мацієвський, а третім – Сидоровецький сільський голова, Микола Світловський. Серед жінок перемогла Галина Петренко (село Нижбірок), друге місце виборола Оксана Чичун (село Вільхівчик), третє місце посіла Марта Бісюк (село Гадинківці).

У пляжному волейболі перемогли молоді спортсмени із села Оришківці, друге місце в Гусятинської газокомпресорної станції, і третє – у ТОВ «Інтерфом-Захід» (місто Хоростків).

В змаганнях з міні-футболу перемогла команда села Городниці, колектив села Вікно став другим і третю сходинку п’єдесталу пошани посіли студенти Гусятинського коледжу.

В загальному заліку, за підсумками всіх випробувань, перемогла команда села Сидорів, друге місце у дружнього спортивного колективу села Чабарівка, а третьою стала команда з села Васильківці.

Переможці та призери нагороджені грамотами, медалями та кубками Гусятинського районного комунального підприємства «ФСТ «Колос – спорт для всіх», – повідомляє директор Гусятинського районного комунального підприємства «ФСТ «Колос – спорт для всіх» Антон Кузик.

  • 2806201910
  • 2806201911
  • 2806201912
  • 2806201913

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares