На Шумщині ліквідовують наслідки негоди (ФОТО)

На Шумщині ліквідовують наслідки негоди (ФОТО)

Шумська ОТГ, що на Тернопільщині, розташована не в басейні Дністра, але постійні опади також роблять чимало шкоди. Так, минулого тижня грози завдали проблем багатьом господарствам жителів громади. Проблемна ситуація у селах Сошище, Залісці. В Онишківцях негода повалила дерева, а в Обичі погіршення стану дороги, яка перебуває у власності Тернопільської ОДА. Про це йдеться на сайті міськради.

Міською радою було сформовано групу, яка обстежила найбільш проблемні місця, в Залісцях і Сошищах провели попередню роботу над подоланням наслідків негоди.

Міський голова Володимир Плетюк обстежив проблемні села і провів розмову з старостами: в якій мірі вони можуть вони можуть розраховувати на допомогу місцевого бюджету. Попередньо домовлено, що для Залісець закуплять щебінь, а в Сошищах і Літовищах проведуть роботу з ремонту вулиць та грейдерування.

Крім того, місцевою владою вже спрямовано запит на власників доріг щодо їх обстеження і ремонту (Обич, Сошище, Літовище, Онишківці, Сураж), а також звернення до сільськогосподарських підприємств, які  мають паї в селах, про можливу допомогу.

 

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares