Тернопільщина – у «зеленій зоні» за кількістю хворих на COVID-19

Тернопільщина – у «зеленій зоні» за кількістю хворих на COVID-19

Епідеміологічну ситуацію на Тернопільщині обговорили на засіданні оперативного штабу. Динаміка щодо стану захворюваності є позитивною, оскільки відповідає усім вимогам МОЗ України. Про це розповів лікар-епідеміолог Володимир Паничев.

«Станом на ранок 30 червня в області зареєстровано 1919 випадків COVID-19, у тому числі за попередню – добу шість нових. Інтенсивний показник захворюваності у м.Тернополі складає 185,7 випадки на 100 тисяч населення. Всього летальних випадків 28.  Одужали 1141 людина», – повідомив Володимир Паничев.

Вікова структура хворих незмінна: найменше хворіють діти віком від 0 до 17 років; 12-15% – люди старше 65 років; більше 65% – люди віком від 30 до 65 років.

Із 22 червня Кабмін увів нові критерії для оцінки епідеміологічної ситуації. Зокрема, коефіцієнт виникнення нових випадків інфікування, за вимогами Кабміну, має не перевищувати 11% за попередні сім днів, а в місті цей показник сьогодні складає 6,1%. Динаміка зростання захворюваності має бути не вище +10%, а в місті  цей показник (-42,7%).

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares