Обидва тернопільські клуби – у чвертьфіналі Кубка України

«Ниві» поталанило – її суперник київський «Арсенал» сьогодні переживає не кращі свої часи, а тому на матч 1/8 фіналу у Тернопіль не приїхав. Відтак йому зараховано технічну поразку з рахунком 0:3, а тернопільська команда автоматично вийшла у наступний раунд розіграшу цього престижного трофею.

Фк Тернопіль - Ворскла Полтава

Значно драматичнішим виявилися протистояння в іншому спарингу, де ФК «Тернопіль» зустрічався із клубом Прем’єр-ліги «Ворсклою».Більше 10 тисяч вболівальників, які прийшли подивитися цей поєдинок на центральний стадіон нашого міста, стали свідками справжніх кубкових баталій.

Муніципали відкрили рахунок уже на 12-ій хвилині першого тайму. Віталій Богданов не розгубився, коли до нього потрапив м’яч у штрафній суперника, і одразу пробив, 1:0.

Гості, здавалося, не були готові до такого розвитку подій і хоча часто атакували, однак стовідсоткових моментів біля воріт нашого голкіпера фактично не виникало.

На початку другого тайму полтавчан наче підмінили, вони додали в активності, небезпечні атаки гостей накочувалися одна за одною. На 52-ій хвилині гравці «Ворскли» таки зрівняли рахунок – 1:1.

Після забитого гола «Ворскла» не збавила обертів і була близькою ще до одного взяття воріт. Та невдовзі гра вирівнялась і тернополянам таки вдалося завершити матч унічию.

У додані арбітром ще два тайми полтавчани не зуміли довести свою перевагу у класі, а господарі грали на контратаках, не даючи супернику повністю зосередитися біля своїх воріт.

Відтак долю путівки у чвертьфінал визначала серія післяматчевих пенальті. Вже з першого ж удару полтавчани не забили – м’яч потрапив в перекладину. Другий гравець гостей взагалі не влучив у ворота, і лише з третьої спроби «Ворскла» зуміла «розмочити ворота Миколи Плетеницького. Та це був єдиний гол полтавчан у серії одинадцятиметрових, натомість тернополяни жодного із своїх шансів не змарнували.

Матчі ¼ фіналу Кубка України відбудуться вже навесні наступного року. На цьому етапі суперниками тернопільських клубів можуть стати найтитулованіші команди – «Шахтар», «Динамо», «Металіст», «Чорноморець» або «Дніпро».