Помер відомий письменник із Тернопільщини Богдан Бастюк

Помер відомий письменник із Тернопільщини Богдан Бастюк

На 65-му році життя помер відомий письменник і поет з Тернопільщини Богдан Бастюк. Його смерть стала втратою для тернополян, рідних, друзів і читачів.

«Бувають новини, що збивають з ніг, від яких терпнуть руки і перехоплює подих. І кричиш у слухавку: «Як Богдан? Чому Богдан? Не може бути, щоб Богдан!». Цієї ночі не стало Богдана Бастюка. Відлетів на лелечім крилі письменник – прозаїк, тонкий лірик, блискучий гуморист, глибокий і щирий у слові, мудрий галичанин, добрий друг, один з монолітних каменів, на якому стояла наша Спілка. Коли вмирає поет – гине частка світу. Відламався край, поменшало нам радості, не стало сміху», – написала на своїй сторінці у Facebook письменниця Леся Романчук.

Богдан Бастюк був головою Тернопільської обласної організації НСПУ. Лауреат премій імені братів Лепких, імені Степана Рудацького, імені Уласа Самчука.

Письменник залишив велику творчу спадщину. Він автор збірок поезій «Коріння», «Вдома», «Трава у профіль», «Сто мініатюр», «Цілушка», «Мандрівка порами року», «Словини»; книжок гумору «Дефіцитна кандидатура», «Сільська аеробіка», «На кривому цвяшку», «Сміхомаргіналії»; повістей «Сопигора», «Пасинки Європи», «Війна у війні».

 

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *