Школярка з Тернопільщини отримала нагороду за найоригінальніше виконання Гімну України (ФОТО)

Школярка з Тернопільщини отримала нагороду за найоригінальніше виконання Гімну України (ФОТО)

«Патріотична весна» принесла перемогу 10-річній Галинці Вакуленко із Більче-Золотого Борщівського району на Тернопільщині.

За інформацією прес-служби Тернопільської ОДА, дівчинка стала переможцем конкурсу на найоригінальніше виконання Гімну України, який відбувся у рамках національного проекту «Ми – українці!».

Взяти участь у конкурсі мали можливість батьки й вихованці дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей з усієї держави, тому претендентів на перемогу було чимало.

Юна жителька Тернопільщини здобула почесне третє місце серед усіх конкурсантів. Тендітна дівчинка у військовій формі та важкій металевій касці, з-під якої зворушливо виглядав віночок із квітів та стрічок у тонах українського прапора, виконала національний гімн на фоні трагічних подій Євромайдану.

За свій вокальний талант і зворушливість виконання Галинка отримала диплом ІІІ ступеня і грошову винагороду.

Нагородження переможців відбулося у Києві. Дівчинка вперше побачила столицю, познайомилася з дружиною президента Мариною Порошенко, членами журі, телеведучою Дашею Малаховою та іншими конкурсантами.

Досягти успіху дівчинці вдалося завдяки підтримці прийомних батьків Лесі та Володимира Равлюків. Галя не лише гарно співає, а й танцює, грає на фортепіано у Більче-Золотецькій школі естетичного виховання.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *