Спортивні майданчики Тернополя – під пильним оком веб-камер

Спортивні майданчики Тернополя – під пильним оком веб-камер

На спортивних майданчиках у Тернополі встановили камери відеоспостереження. Про це повідомили у прес-службі мерії.

Зокрема, відтепер тернополяни в онлайн-режимі можуть спостерігати за майданчиком на вулиці Лесі Українки,19, Пилипа Орлика, Старий Ринок, 5. Окрім цього, з’явилась веб-камера і біля екстрим-парку, що в парку «Топільче».

Централізована система відеоспостереження у Тернополі працює вже більше двох років. За цей час камери відео спостереження з’явились по всьому місту і виправдали себе. Насамперед, це надійний спосіб слідкувати за правопорядком. Камери встановлені у місцях, де часто трапляються аварії на великих площах, а також біля нічних магазинів та нічних клубів.

«Такий досвід ми перебрали у наших європейських партнерів, зокрема в міста Хожів та Люблін, де така система діє вже багато років. Основна перевага системи відеспостереження, це те, що правоохорнці мають можливість контрулювати за будь-якими правопорушеннями, які можуть відбуватись у місті. Тобто, в першу чергу, ці камери встановлювали там, де найбільше траплялось автопригод та у місцях, які можуть бути потенційно небезпечні у плані злочинів», – зазначив міський голова Сергій Надал.

Loading...
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares