Тернопіль: збірна рятувальників здобула перемогу в чемпіонаті з волейболу за програмою «Динаміада-2016» (ФОТО)

Із 21 по 23 серпня у Тернополі, на спортивному майданчику обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо», відбувся чемпіонат з волейболу серед збірних команд правоохоронних органів Тернопільської області за програмою «Динаміада-2016». Про це повідомили у прес-службі Управління ДСНС УКраїни в Тернопільській області.

11

За результатами зіграних матчів до фінальної частини змагань потрапили збірні управлінь державної служби з надзвичайних ситуацій, державної пенітенціарної служби, військової частини Національної гвардії України та Управління поліції охорони в Тернопільській області.

Боротьба за перемогу була досить напруженою, кожна із команд намагаючись вибороти першість продемонстрували достойну гру. Всі спортсмени показали хорошу фізичну підготовку і згуртованість.

Третє місце і, відповідно, «бронзу» здобула команда військової частини Нацгвардії. Срібними призерами обласного чемпіонату стали представники державної пенітенціарної служби, виборовши друге місце. А перемогу отримали представники пожежно-рятувальної служби.

Завершилися змагання нагородженням. Організатор турніру – заступник голови обласної організації «Динамо» Володимир Небесний вручив командам-переможцям кубки, медалі та грамоти й побажав спортсменам не зупинятися на досягнутому, а впевнено йти вперед, до нових вершин.