Тернопільські борці привезли із Закарпаття десять медалей

Відкритий всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби під гаслом «Спорт без кордонів» відбувся у місті Берегово Закарпатської області. Участь у змаганнях взяли 400 спортсменів із Хорватії, Угорщини, Сербії, Румунії,Чехії, Словаччини та України. Про це повідомили у прес-службі ТОДА.

На турнірі честь Тернопілля захищали вихованці Тернопільського КЗ «ДЮСШ з греко-римської боротьби». Наші спортсмени показали такі результати: у своїх вагових категоріях перемогу здобули Матлах Петро (Комерційний коледж), Жмурко Степан (ЗОШ №24), Шевчук Олександр (ЗОШ №29). Срібними призерами стали: Войтович Володимир (ЗОШ №26), Чорноус Василь (ЗОШ №18). «Бронзу» вибороли: Мазурчак Дмитро (ЗОШ №26), Красов Олександр (ЗОШ №7), Безкоровайний Олександр (ЗОШ №7), Ахмедов Мірсалех (ТНЕУ), Солтанов Руслан (ТНЕУ).

Готували переможців та призерів тренери-викладачі майстри спорту України Костянтин Липка і Євген Петров, майстер спорту України міжнародного класу Віталій Ліщинський та Заслужений тренер України Андрій Телебан.