Тернопільські спортсменки Віра Зозуля і її вихованка Русаліна Поворознюк здобули «золото» й «бронзу» всеукраїнських змагань у Сумах

Зимовий кубок України та в сеукраїнські змагання на призи дворазового олімпійського чемпіона Володимира Голубничого провели в легкоатлетичному манежі в Сумах. Цей турнір став одним із наймасовіших за всю історію проведення, особливо в дитячій категорії, – зауважили учасники змагань.

Честь Тернопільщини на турнірі змаганнях відстоювала майстер спорту України Русаліна Поврознюк – вихованка тренера Віри Зозулі (Тернопільська ДЮСШ з літніх видів спорту).

Виступаючи на дистанції 5 тисяч метрів, Русаліна посіла третє місце у категорії «жінки-молодь» з результатом 23 хвилини 32 секунди. А її тренер Віра Зозуля у категорії «ветерани-жінки» посіла перше місце на дистанції 2 тисячі метрів і з результатом 10 хвилин 03 секунди.

Русаліна навчається у Тернопільському вищому професійно-технічному училищі ресторанного сервісу і торгівлі, представляє ДЮСШ з літніх видів спорту.