У тернопільському «Карітасі» провели реколекції з нагоди Великого Посту (ФОТО)

Упродовж п’яти років у Тернопільському благодійному фонді «Карітас» існує добра традиція під час Великого Посту організовувати дні духовної віднови для працівників та благодійників фонду. Про це повідомляє сайт Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ.

7 6

Продовжили таку добру традицію і цього року. Благодатні дні реколекцій відбувалися у каплиці святого Вікентія де Поля, що в приміщені «Карітасу».

Директор фонду о. Андрій Марчук, піклуючись про духовне збагачення своїх працівників та благочинців, запросив провести дні духовної віднови о. Віталія Метельського, монаха-редемпториста з ЧНІ, який є священиком церкви Успіння Пресвятої Богородиці м. Тернополя.

Як і працівники, так і благодійники, охоче відгукнулися на запрошення збагатити свої сердечні скарбниці дорогоцінними перлинами духовних істин.

Кожен день реколекцій розпочинався з молитви всіх учасників. Настанови о. Віталія були про Боже Милосердя. Він неодноразово звертався до усіх присутніх із закликом бути щирими та відкритими для Бога і ближніх: «Коли ми будемо відкритими для Господа, тоді зможемо бути уважними і щирими до своїх ближніх».

Отець Віталій будував свої науки на правдивих подіях із життя Ісуса Христа. На прикладах Євангельських розповідей отець-реколектант розкрив для учасників реколекцій те, що Ісус ніколи не засуджував людину, а зберігав її у Божому милосерді.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares