У Тернополі нагородили переможців турніру з баскетболу на кубок героя-вогнеборця Романа Гралюка (ФОТО)

Баскетбольний турнір, приурочений пам’яті героя пожежної охорони області Романа Гралюка, відбувся у Тернополі. Протягом п’яти днів право володіти перехідним кубком імені героя-вогнеборця здобували старшокласники загальноосвітніх шкіл обласного центру.

3

Про це повідомили у прес-службі ДСНС України в Тернопільській області.

У фіналі змагань перше місце здобули учні школи № 17. Юні спортсмени шкіл № 10 та 14 посіли, відповідно, другу і третю сходинки п’єдесталу. Переможці та призери змагань отримали нагороди, грамоти та цінні подарунки

Такий турнір проводиться вже 19 років поспіль. Цьогоріч його організаторами стали Тернопільський міський відділ Управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області, управління сім’ї, молоді та спорту міської ради та адміністрація загальноосвітньої школи №10.