У Тернополі відкрили інноваційний майданчик для особливих діток

У Тернополі відкрили інноваційний майданчик для особливих діток

may

Яскраві дитячі майданчики здаються такими веселими та цікавими, але для дитини з особливими потребами вони, частіше за все, – недосяжна мрія.

Днями в Тернополі відкрили спеціальний ігровий майданчик, пристосований для особливих малюків. Тут діти з різноманітними порушеннями здоров’я можуть б весело, цікаво та з користю проводити час.

Такий ігровий майданчик у Тернополі – перший.  Встановили його в дворі дитячої поліклініки, що на вулиці Федьковича. Спеціальні конструкції не лише розважать діток, а й допомагають у їх реабілітації. Усе обладнання має відповідні сертифікати якості. З його допомогою, кажуть лікарі, діти зможуть виконувати посильні фізичні вправи на свіжому повітрі.

maydan

«Тут встановлені так звані рукоходи для дітей, які мають проблеми з вадами ходьби. Заняття на таких конструкціях покращує моторику рук і ніг. Є спеціальні гойдалки для малюків із вадами центральної нервової системи», – розповів головний лікар дитячої міської лікарні Роман Книш.

Майданчик планують доповнювати іншим обладнанням. Гратися тут можуть як хлопчики та дівчатка з особливими потребами, так і звичайні діти.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *