У вихідні шахраї, представившись банківськими працівниками, вкрали з карток трьох тернополян кілька тисяч гривень

У вихідні шахраї, представившись банківськими працівниками, вкрали з карток трьох тернополян кілька тисяч гривень

Телефонні шахраї продовжують видурювати готівку в тернополян. Аферисти, представляючись працівниками банку, телефонують до людей і різними способами виманюють у них персональні дані карткових рахунків. За допомогою різних махінацій зловмисникам вдається зняти гроші з чужих карток, повідомляють в обласній міліції.

Майже щодня до правоохоронців надходять заяви від краян, які потерпіли від таких афер. Лише за минулі вихідні троє мешканців Тернополя після спілкування нібито з банківськими працівниками втратили з карток кілька тисяч гривень.

Розкрити подібні шахрайства доволі складно. Зловмисники, які вчиняють афери із банківськими картками, роблять свою справу швидко. Допоки потерпілий виявить, що його ошукали, гроші уже безслідно зникають з його рахунку.

Аби не потрапити на гачок такого роду шахраїв, міліціонери радять бути уважними. Працівники банку не телефонують клієнтам, щоб дізнатися інформацію про пароль та особисті дані. У разі такої ситуації і коли названий працівник дзвонить зі звичайного номера мобільного телефону, завершуйте розмову і передзвоніть за номером банку.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *