Як отримати реєстраційний номер облікової картки платника податків?

Як отримати реєстраційний номер облікової картки платника податків?

Тернопільська ОДПІ інформує, що усі фізичні особи – платники податків та зборів реєструються у податковій інспекції шляхом включення відомостей про них до Державного реєстру. Про це повідомили у відділі організації роботи Тернопільської ОДПІ.

Фізична особа, незалежно від віку (як резидент, так й не резидент), для якої раніше не формувалася облікова картка фізичної особи та яка не внесена до Державного реєстру, зобов’язана особисто або через уповноважену особу подати до податкової інспекції Облікову картку за формою №1ДР, яка є водночас заявою для реєстрації у Державному реєстрі, та пред’явити документ, що засвідчує особу.

Облікові картки фізичних осіб віком до 16 років або неповнолітніх осіб, які ще не отримали паспорта, подаються одним із батьків, за наявності свідоцтва про народження дитини та документа, що засвідчує особу одного із батьків.

Документ, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі, надається протягом п’яти робочих днів з дня звернення фізичної особи.

Необхідно зазначити, що фізичні особи – громадяни України, які не мають постійного місця проживання в Україні або тимчасово перебувають за межами населеного пункту проживання, можуть звернутись по вищезгаданих питаннях до будь якої податкової інспекції, незалежно від реєстрації їх місця проживання.

Отримати реєстраційний номер облікової картки платника податків можна у Центрі обслуговування платників у м. Тернополі за адресою: вул. Білецька, 1. Телефон для довідок: 43‑46‑10.

 

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares