“Их нравы”. Лікар швидкої в російському Білгороді забив пацієнта до смерті (ШОКУЮЧЕ ВІДЕО)

За попередньою версією, чоловік отримав травми, несумісні з життям.

У соціальних мережах набирає популярність відео побиття лікарем пацієнта і чоловіка який його супроводжував. За твердженням автора, події, що потрапили в об’єктив камери спостереження, розгорталися 29 грудня в приймальному відділенні терапії міської лікарні №2 Бєлгорода.

На кадрах видно, як жінка-лікар проводить первинний огляд чоловіка, який звернувся за допомогою. У якийсь момент до кабінету заходить її колега у супроводі молодої дівчини. Доктор практично з порога став пред’являти претензії хворому, в різкій формі поцікавившись, навіщо той чіпав “його сестру”.

Після нетривалого діалогу співробітник лікувального закладу спробував вивести свого опонента в окремий кабінет, після чого почав бити його і чоловіка який його супроводжував. Пацієнт був нокаутований сильним ударом в голову і впав, товариш постраждалого спробував чинити опір, однак також не зумів скласти гідної конкуренції озвірілому лікареві.

Через деякий час після побиття, одна з присутніх у кімнаті жінок, що також відноситься до медперсоналу, звернула увагу колег на той факт, що чоловік який впав “якийсь весь синій став” і не подає ознак життя. Медперсонал, в числі яких був і лікар, який побив пацієнта, спробували надати потерпілому першу допомогу і провести реанімаційні дії. Судячи з супровідного тексту, залишеному до публікації до відео, і слову “все”, сказаного лікарем після закінчення реанімації перед тим, як тіло потерпілого було винесено в інше приміщення, чоловік помер.

Опублікував ролик користувач, який повідомив, що потерпілий якимось чином образив медсестру, яка поскаржилася лікареві, а той вирішив залагодити конфлікт силовим методом. Відеозапис чоловікові передав один із причетних до розслідування даної події, якого обурило замовчування цього епізоду. За його інформацією, лікар був відпущений під підписку про невиїзд.

Loading...
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares