Стрічка новин

8 способів використання бананової шкірки

бананова шкірка
  1. ПОЛІРУВАННЯ СРІБЛА

Бананову шкірку можна використовувати для полірування тьмяних виробів зі срібла. Роздрібніть її в блендері, додайте води до одержання консистенції зубної пасти. Потім за допомогою м’якої тканини та невеликої кількості приготовленої маси почніть полірувати срібло і ви побачите, що темний наліт почне зникати. Після цього змийте залишки банана й пополіруйте поверхню м’якою тканиною для відновлення блиску.

  1. КРЕМ ДЛЯ ВЗУТТЯ

Завдяки природним оліям і воску в банановій шкірці її можна використовувати для очищення й надання блиску шкіряному взуттю. Натріть взуття внутрішньою стороною шкірки, потім пополіруйте паперовим рушником або сухою тканиною.

  1. У ЯКОСТІ ДОБРИВА

Бананова шкірка багата калієм, фосфором, магнієм, кальцієм і азотом. Ці макроелементи сприяють здоровому росту рослин, у тому числі томатів, перців і троянд. Наріжте шкірку банана дрібними шматочками для прискорення процесу розпаду, розкладіть навколо рослини і присипте землею. Вона буде розкладатися, забезпечуючи вивільнення живильних речовин у ґрунт. Для підживлення кімнатних рослин можна висушити бананову шкірку на повітрі або скористатися духовкою для прискорення процесу. Коли вона стемніє й стане крихкою, розкришіть її та складіть у пакет для наступного використання. При необхідності додавайте розкришену шкірку в горщик і перемішуйте з землею.

  1. ЗАСІБ ВІД ПОПЕЛИЦІ

Шкірка банана, поміщена в землю навколо основи рослин, допоможе відлякати від них попелицю. Для цього необхідно порізати шкірку дрібними шматочками, дати їм підсохнути й закопати на невеликій відстані від рослин.

  1. ОЧИЩЕННЯ РОСЛИН

Очищайте листя кімнатних рослин білою м’якою частиною бананової шкірки. Протріть кожен лист, щоб видалити бруд і пил і відновити його природній блиск.

  1. ВИДАЛЕННЯ СКАЛОК

Якщо не вдається дістати скалку підручними засобами, прикладіть шматок бананової шкірки внутрішнім боком на ділянку зі скалкою й закріпіть пластиром на 24 години. Ферменти витягнуть скалку на поверхню шкіри, де ви з легкістю її видалите, і залікують ранку.

  1. ВІДБІЛЮВАННЯ ЗУБІВ

Почистіть зуби як звичайно з використанням зубної пасти, потім потріть поверхню зубів м’якою білою частиною бананової шкірки протягом двох хвилин. Мінерали в шкірці, такі як калій, кальцій, магній, марганець і фосфор, корисні для зубів і допоможуть їх освітлити. Почистіть зуби знову, щоб видалити залишки банана. Повторюйте процедуру 1-2 рази щодня, щоб відбілити зуби.

  1. ВИДАЛЕННЯ БОРОДАВОК

Шкірка банана є народним засобом видалення бородавок. Прикладіть її внутрішнім боком до бородавки, закріпіть пластиром і залишіть на ніч. Повторюйте процедуру, поки бородавка не зникне. Для рятування від деяких бородавок може знадобитися менше тижня, виведення інших може затягнутися на місяць.

Loading...
загрузка...

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

// //-->