8 способів використання бананової шкірки

8 способів використання бананової шкірки
 1. ПОЛІРУВАННЯ СРІБЛА

Бананову шкірку можна використовувати для полірування тьмяних виробів зі срібла. Роздрібніть її в блендері, додайте води до одержання консистенції зубної пасти. Потім за допомогою м’якої тканини та невеликої кількості приготовленої маси почніть полірувати срібло і ви побачите, що темний наліт почне зникати. Після цього змийте залишки банана й пополіруйте поверхню м’якою тканиною для відновлення блиску.

 1. КРЕМ ДЛЯ ВЗУТТЯ

Завдяки природним оліям і воску в банановій шкірці її можна використовувати для очищення й надання блиску шкіряному взуттю. Натріть взуття внутрішньою стороною шкірки, потім пополіруйте паперовим рушником або сухою тканиною.

 1. У ЯКОСТІ ДОБРИВА

Бананова шкірка багата калієм, фосфором, магнієм, кальцієм і азотом. Ці макроелементи сприяють здоровому росту рослин, у тому числі томатів, перців і троянд. Наріжте шкірку банана дрібними шматочками для прискорення процесу розпаду, розкладіть навколо рослини і присипте землею. Вона буде розкладатися, забезпечуючи вивільнення живильних речовин у ґрунт. Для підживлення кімнатних рослин можна висушити бананову шкірку на повітрі або скористатися духовкою для прискорення процесу. Коли вона стемніє й стане крихкою, розкришіть її та складіть у пакет для наступного використання. При необхідності додавайте розкришену шкірку в горщик і перемішуйте з землею.

 1. ЗАСІБ ВІД ПОПЕЛИЦІ

Шкірка банана, поміщена в землю навколо основи рослин, допоможе відлякати від них попелицю. Для цього необхідно порізати шкірку дрібними шматочками, дати їм підсохнути й закопати на невеликій відстані від рослин.

 1. ОЧИЩЕННЯ РОСЛИН

Очищайте листя кімнатних рослин білою м’якою частиною бананової шкірки. Протріть кожен лист, щоб видалити бруд і пил і відновити його природній блиск.

 1. ВИДАЛЕННЯ СКАЛОК

Якщо не вдається дістати скалку підручними засобами, прикладіть шматок бананової шкірки внутрішнім боком на ділянку зі скалкою й закріпіть пластиром на 24 години. Ферменти витягнуть скалку на поверхню шкіри, де ви з легкістю її видалите, і залікують ранку.

 1. ВІДБІЛЮВАННЯ ЗУБІВ

Почистіть зуби як звичайно з використанням зубної пасти, потім потріть поверхню зубів м’якою білою частиною бананової шкірки протягом двох хвилин. Мінерали в шкірці, такі як калій, кальцій, магній, марганець і фосфор, корисні для зубів і допоможуть їх освітлити. Почистіть зуби знову, щоб видалити залишки банана. Повторюйте процедуру 1-2 рази щодня, щоб відбілити зуби.

 1. ВИДАЛЕННЯ БОРОДАВОК

Шкірка банана є народним засобом видалення бородавок. Прикладіть її внутрішнім боком до бородавки, закріпіть пластиром і залишіть на ніч. Повторюйте процедуру, поки бородавка не зникне. Для рятування від деяких бородавок може знадобитися менше тижня, виведення інших може затягнутися на місяць.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares