На кордоні з Україною поляки шкодять вантажівки та розсипають зерно

На кордоні з Україною поляки шкодять вантажівки та розсипають зерно

На кордоні з Польщею загострюються події. Перед Дорогуськом польські протестувальники пошкодили декілька українських фур та висипали з них зерно.

Польські фермери на кордоні шкодять фури та висипають з них зерно. Інцидент трапився на трасі булі пункту пропуску “Дорогуськ-Ягодин”, пише 24 канал.

Водії вантажівок стверджують, учасники блокади підійшли з болгарками й порізали ними замки та відсіки.

«Взяли болгарку на батарейці. І хотіли просто вирізати люка. Зірвали пломбу. І висипали пшеницю. З кожного самохода, як мінімум, висипалось десь напевно по тонни три то точно», – розповіли очевидці.

На відео, яке потрапило у Мережу, один з водіїв запитав у блокувальників, для чого вони це роблять. Вони відреагували агресивно. “Не записуй, ку*ва”, – кілька разів сказав один з них, намагаючись затулити камеру рукою.

Водії пошкоджених машин одразу викликали поліцію. Хоча винуватців навіть було зафіксовано на відео, поліція жодних заходів не вживала.

Крім того, поблизу українських вантажівок, з яких висипали зерно, польські протестувальники насипають землю та шини, щоб перешкодити проїзду. У землю поляки встромили кілька прапорів ЄС.

Фермери пообіцяли, що акція протесту триватиме 30 днів, до 9 березня. У Дорогуську, де протестувальники висипали українське зерно, черга вантажівок сягнула понад 25 км.

На виїзд у бік України поляки оформляють декілька машин на годину. Натомість на в’їзд до Польщі поляки фактично не пропускають вантажівки.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *